Uczeń Kamil Piasecki z klasy IVb przygotowywany przez panią Lidię Adamiuk zajął III miejsce w wojewódzkim finale Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Turystyce i zakwalifikował się do
ogólnopolskiego etapu tego konkursu.

Pani Barbara Cieplińska przygotowała 12 uczniów klas o profilu technik hotelarstwa do Olimpiady Wiedzy o Hotelarstwie i Turystyce. Uczeń klasy IVht Grzegorz Szymczyk zakwalifikował się
do etapu centralnego tej olimpiady

W ramach obchodów Dni Patrona Szkoły ,
 w grudniu 2008r.zorganizowano konkurs
„ Najlepszy Księgowy 2008”
Laureatkami zostały: Andrzelina Świt z klasy IIIa oraz Izabela Plesowicz  z klasy IVb

Szkolne Kolo Marketingu z okazji Dni Patrona Szkoły zorganizowało szkolny Konkurs „ Moja inwestycja w moim regionie”, który polegał na opracowaniu planu zainwestowania wirtualnych 250tyś.zł. Laureatką została Marta Jelińska z klasy IIa.

28 uczniów naszej szkoły przystąpiło do Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. W szkolnym etapie najlepszy wynik uzyskała Magdalena Rajca z klasy IVa.

Wszyscy uczniowie klas IV w zawodzie technik ekonomista pod kierunkiem Pana Władysława Kurpisza przystąpili do etapu szkolnego Ogólnopolskiego Konkursu z Rachunkowości. Wyłoniono z nich 8 finalistów, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu tego konkursu. Spośród nich Ewelina Bogacz z klasy IVa została zakwalifikowana do etapu centralnego w Rzeszowie.

K.Kaszuba