Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I
Poznać się bliżej wzajemnie oraz poznać miasto i okolice w którym kształcimy się. 
 
W ramach spotkania integracyjnego uczniowie klasy 1w wraz z wychowawczynią Panią Agnieszką Zielińską w dniu 15.09.2021r. zorganizowali wycieczkę po Busku.
Wygodnymi pojazdami elektrycznymi wyjechaliśmy spod naszej szkoły i zwiedzamy piękną dzielnicę Zdrój. Lektor ciekawie przedstawiał historie Zdroju, opowiadał o poszczególnych budynkach sanatoryjnych.            
Następnym etapem było zwiedzanie Muzeum Techniki Wojskowej i Obrony Przeciwlotniczej. Obejrzeliśmy mundury, broń oraz wyposażenie z okresu II wojny światowej. Nawet można było  przymierzyć skafander pilota myśliwca.
Z muzeum pojechaliśmy do mini zoo, ponieważ piękna pogoda sprzyjała mogliśmy wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu przy ognisku, piecząc kiełbaski. 
Wszyscy świetnie się bawili i z uśmiechem na ustach wrócili do domów.