Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

 Gwiazdka dla Onkologii 

  Drodzy Uczniowie oraz Nauczyciele, nasza szkoła drugi raz włączyła się do akcjii charytatywnej Gwiazdka dla Onkologii organizowanej przez wolontariuszy z PSP nr 2 w Busku - Zdroju. Celem tej akcji jest przede wszystkim pomoc dzieciakom przebywającym na Oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Świętokrzyskim Centrum Pediatrii w Kielcach. Przebywające tam dzieci dzięki tej inicjatywie mogą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu z którym zmagają się na co dzień. Zachęcamy do wsparcia akcji poprzez podarowanie: KREDEK, MAZAKÓW, PAPIERU KSERO, BRISTOLU, PLASTELINY, CIASTOLINY, BIBUŁY, FARB, KLEJU, KOLOROWANEK, KOLOROWYCH KOCÓW - 140/200, NOWYCH PIŻAMEK DLA DZIECI NA 3-4 LATA.

ARTYKUŁY MOŻNA PRZYNOSIĆ DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ LUB DO GABINETU PEDAGOGA.