Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

 

 Klub Foto - Video na Targach w Łodzi

W dniu 6 kwietnia 2017r. członkowie Szkolnego Klubu Mmegab@jt odwiedzili Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych w Łodzi.

Są to największe targi w Polsce i odbywają się raz w roku. Edukacja poprzez "Foto" wymaga profesjonalnej wiedzy z zakresu  nowych technologii oraz trendów w danej branży. W Targach wzięło udział ponad 130 firm, wśród których byli wiodący producenci na świecie oraz dystrybutorzy branży foto i video.

Członkowie Klubu: Wójcik Paulina,Król Agnieszka,  Tometczak Klaudia, Śledzik Dominik, Biesaga Magdalena i Bławat Jakub pod opieką Dyrektora Andrzeja Bilewskiego oraz Pana Pawła Kręta przed Halą EXPO w Łodzi. 

Tablety graficzne pobudzały fantazje.


Najnowocześniejsze drony - pomarzyć...


Targi  VIDEO FOTO 2017 pozwala śledzić najnowsze trendy, przetestować sprzęt i poznać nowości technologiczne 


a największą atrakcję sprawiły nam fotobudki  

 


Pamiątkowe zdjęcie z grupą rekonstrukcyjną.

 


Podziwialiśmy wystawy FOTO.

Targi to również zakupy. Wysięgnik? Tego jeszcze nie mamy, więc ....kupujemy.