Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

Megab@jt  na XXI Targach Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych

Obecna 21 edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych  to najnowsze produkty uznanych światowych i polskich marek, nowości i innowacyjne rozwiązania dla zawodowców oraz foto i video maniaków.

6 uczniów z klas pierwszych: Julia Wojciechowska, Monika Król, Teresa Kaleta, Jakub Topór, Magda Bławat i Magda Kmiecik z ZSP Nr 1 wraz z opiekunami Panią Anną Marzec i Panem Pawłem Krętem wzięli udział w Targach Foto-Video.

Są to największe targi w Polsce i odbywają się raz w roku.

Edukacja poprzez "Foto" wymaga profesjonalnej wiedzy z zakresu  nowych technologii oraz trendów w danej branży.

Targi to również bogaty program warsztatów, seminariów, prezentacji i spotkań oraz możliwość obcowania i osobistego kontaktu ze światowej rangi artystami.

 

Podczas targów uczniowie mieli możliwość rozwinąć swoje umiejętności fotografowania, uczestnicząc w warsztatach praktycznych, np. z fotografii lotniczej, portretowej, czy wysłuchać prelekcji na temat praw autorskich obowiązujących w Internecie. 

Uczniowie ze Szkolnego Klubu Megab@jt mieli okazję pograć w gry w Strefie Gier oraz podziwiali pokazy na scenie, przygotowane przez różnych wystawców i partnerów.

 

 

 

Po raz kolejny miłośnicy fotografowania i filmowania okazję zapoznania się z ofertą ponad 100 światowych i polskich producentów, dystrybutorów najnowszego sprzętu, oprogramowania oraz usług dla branż foto, wideo i audio.

 

Targi  VIDEO FOTO 2018 pozwalają śledzić najnowsze trendy, przetestować sprzęt i poznać nowości technologiczne.

Spośród wiodących liderów z branży foto na przygotowanych stoiskach uczniowie mogli zobaczyć marki: Canon, Sony, Sigma, Olympus oraz Profoto.

Na warsztatach obróbki obrazu uczestnicy poznali tajniki programu Adobe Photoshop oraz zarządzania kolorem.

Wśród uczniów nie brakowało pasjonatów grafiki dlatego też poznali szeroką gamę monitorów Eizo, NEC, kalibratorów X-Rite oraz oprogramowania do tworzenia i obsługi multimediów cyfrowych firmy Corel.

 

 No i profesjonalna sesja fotograficzna.
 

W roli modelek Magda Bławat i Magda Kmiecik.

 

Oczywiście wybieramy się za rok.