"Megab@jt" na XXII Targach Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych w Łodzi

Członkowie Szkolnego Klubu Medialnego "Megabajt" 23 maja 2019 r. udali się na Targi Foto Video do Łodzi.

Obecna 22 edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych  to najnowsze produkty uznanych światowych i polskich marek, nowości i innowacyjne rozwiązania dla zawodowców oraz foto i video maniaków.

Uczniowie mogli zobaczyć profesjonalny sprzęt Foto–Film–TV –Video renomowanych firm (Sony, Panasonic, Canon, JVC). Największe wrażenie robiły, jak co roku aparaty cyfrowe wiodących producentów.

Podczas targów uczniowie mieli możliwość rozwinąć swoje umiejętności fotografowania i  nagrywania filmów, uczestnicząc w warsztatach praktycznych.

Zwrócili też uwagę na odpowiednie akcesoria, oświetlenie, statywy, stacje edycyjne, karty wideo, oprogramowanie.

Targi to również bogaty program warsztatów, seminariów, prezentacji i spotkań oraz możliwość obcowania i osobistego kontaktu ze światowej rangi artystami.

No i oczywiście profesjonalna sesja fotograficzna.

Modelki: Julia Wociechowska, Magda Kmiecik i Natalka Soja

a także Julia Orkisz, Wiktoria Szymańska,

Ola Szumilas i Magda Kaszuba

Oczywiście wybieramy się za rok.