Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

Dnia 13 września 2022 klasa I te wybrała się na wycieczkę integracyjną, na której zwiedzaliśmy okolice Buska-Zdroju. Podróż rozpoczęliśmy pod szkołą. Ruszyliśmy trzema elektrobusami w kierunku Zdroju. Tam odwiedziliśmy park linowy, statek i tężnię i całą dzielnicę zdrojową. Lektor ciekawie przedstawiał historie tej części miasta i opowiadał o poszczególnych budynkach sanatoryjnych. Potem cała grupa udała się do Muzeum Techniki Wojskowej i Obrony Przeciwlotniczej. Obejrzeliśmy mundury, broń i  oraz wyposażenie z okresu II wojny światowej. Z muzeum pojechaliśmy na Wełecz podziwiać Sosnę na szczudłach,pomnie przyrody. Następnie udaliśmy się do mini zoo, gdzie piękna pogoda zachęcała do zabawy ze zwierzętami. Czas spędzony na łonie natury umilało palące się ognisko.Klasa z wychowawcą spędziła miły dzień na łonie natury lepiej się poznając.