Wycieczka integracyjna klasy 1 h

Pierwsza wycieczka klasy 1 - technik hotelarstwa odbyła się 25.09.2023 roku.
Głównym celem wycieczki było wspólne spędzenie czasu z rówieśnikami, lepsze poznanie się i nawiązanie koleżeńskich relacji.
Uczniowie wraz z wychowawczynią Panią Małgorzatą Gil wyruszyli wygodnymi pojazdami elektrycznymi spod budynku naszej szkoły. Zwiedziliśmy piękną dzielnicę uzdrowiskową Buska-Zdroju.
Lektor w inreresujący i ciekawy sposób przedstawiał historie Zdroju. Opowiadał o poszczególnych budynkach sanatoryjnych oraz samego parku zdojowego.
Następnym etapem było zwiedzanie Muzeum Techniki Wojskowej i Obrony Przeciwlotniczej. Obejrzeliśmy samolot, mundury, broń oraz wyposażenie z okresu II wojny światowej. Mielismy okazję przymierzyć skafander pilota myśliwca oraz czołgisty.
Ostatnim etapem wycieczki były Karabosy gdzie czekało na nas ognisko i kiełbaski a uczniowie mieli szanse zmierzyć się w różnych konkurencjach sportowych.
Wszystkim dopisywał humor i słoneczna pogoda.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za miło spędzony czas.