Mistrzostwo Powiatu w Piłkę Ręczną dla ZSP nr 1!!!!!!! 

W tym tygodniu zostały rozegrane dwa turnieje piłki ręcznej (chłopców i dziewcząt) w ramach "Pucharu Starosty".

Nasza Szkoła wystawiła dwie drużyny : dziewcząt i chłopców. Dziewczęcy turniej odbył się we wtorek, kiedy to nasze zawodniczki nie pozostawiły cienia wątpliwości kto w tym roku jest najlepszy. Twarda obrona oraz skuteczne ataki to atuty naszej drużyny i oczywiście doskonała Marzena Gozdek w bramce.

Reprezentanki "Ekonomika" rozegrały i wygrały trzy mecze :

ZSP - ZSTiO: 13 - 2

ZSP - ZSTI: 8 - 4

ZSP - LO :10 - 6

Dziewczyny walczyły dzielnie jednak to co działo się w piątek na turnieju chłopców przeszło oczekiwania nawet opiekunów drużyn. Poziom umiejętności był bardzo wysoki jak na rozgrywki międzyszkolne, a walka na boisku momentami wyglądała jak bitwa. Opiekunowie często musieli interweniować i uspokajać swoich zawodników . Nasi rozegrali ciężki mecz z "ogólniakiem", lecz po gładkiej wygranej nad "mechanikiem" przyszedł czas na najtwardszy bój z "budowlanką". Ostatecznie skończył się on remisem, lecz dzieki większej ilości rzuconych bramek ZSP zajęło pierwsze miejsce.

Była to czwarta wygrana w tegorocznych rozgrywkach o "Puchar Starosty" dzieki czemu mamy komplet punktów i prowadzimy w tabeli - oby tak dalej!!!