Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

 Projekt edukacyjny ,,Zainspiruj się książką" 

Klasa 1 g w okresie od 06 - 27.03.2023r. wzięła udział w projekcie edukacyjnym, który koordynowała pani Monika Zwolska we współpracy z biblioteką szkolną. 

 

Młodzież miała co tydzień wyznaczone zadania min.: 1.Wypożyczyć książkę z biblioteki. 2.Zrecenzować książkę na forum klasy. 3. Wybrać ,,TOP 3" spośród przedstawionych na forum recenzji. 4.Ostatnim punktem projektu był udział u Quizie, na podstawie którego wyłoniono zwycięzców z najlepszymi wynikami.

Angelika Wach

Natalia Mysior

Wiktoria Włusek

Gabriela Chwalik

Pan Dyrektor wręczył zwyciężczyniom nagrody. W rozmowie z uczennicami zwrócił uwagę na niesamowite walory czytania ksiązek. Podkreślił, iż czytanie jest ważne, ponieważ rozwija nasze myśli, daje nam nieskończoną wiedzę, a jednocześnie utrzymuje w aktywności nasze umysły. Wartością dodaną czytania książek jest to, że pomagają się nam dystansować, motywować, relaksować, a także lepiej  rozumieć świat.

Gratulujemy!!!