Walentynki na sportowo!!!!!!!!!! 14 lutego 2017r

W święto zakochanych Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 przy wsparciu Starosty Buskiego zorganizował VII " Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej" dziewcząt o Puchar Starosty Buskiego.Przez kilka godzin na hali sportowej  odbywała sie rywalizacja o miano najlepszej drużyny turnieju.

Drużyny i ich opiekunów powitał Dyrektor Szkoły Pan Andrzej Bilewski.

Od wczesnych godzin porannych walkę o zwycięstwo rozpoczęły 4 drużyny, rozgrywając mecze systemem" każdy z każdym".Tradycyjnie już oprócz siatkarek z Buska gościły u nas zawodniczki z Jędrzejow, Pińczowa i Staszowa.

.

I Liceum Ogólnokształcące im.Mikołaja Reja Jędrzejów

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika Busko-Zdrój

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica Staszów

Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica Pińczów

Pasja, rywalizacja, integracja i walentynkowy klimat.To wszystko towarzyszyło siatkarkom w dniu zakochanych.Cały turniej  przebiegał w  miłej atmosferze a każda uczestniczka otrzymała słodkie, walentynkowe serduszko

Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem młodzieży z naszej szkoły ale również gościliśmy kibiców z Jędrzejowa.

 

 

 

Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczyli: Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Pani  Renata Krzemień i Dyrektor Szkoły Pan Andrzej Bilewski.

Poziom turnieju był wysoki .Po zaciętej i wyrównanej grze zwycięstwo odniosły zawoniczki z Jędrzejowa. Drugie miejsce przypadło gospodyniom turnieju-ZSP  Busko.Trzecie miejsce - ZSZ Pińczów a poza podium ZS Staszów.Wszystkim gratulujemy!!!!

Statuetkę "Najlepszej Zawodniczki Turnieju" otrzymała Natalia Prusiecka z Jędrzejowa.

Zdjęcie pamiątkowe:)))))))i do zobaczenia za rok.

 Nad prawidłowym przebiegiem spotkania czuwała Mirosława Gajda-organizatorka turnieju oraz sędziowie:Ewa Dytkowska, Adrian Szumilas i Paweł Karolczak.