Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

 Sukces za sukcesem.

XVIII Turniej im. Huberta Wagnera o Puchar Starosty Buskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

W dniu 31 marca 2022 r w hali Liceum Ogólnokształcącego w Busku- Zdroju odbył się XVIII Turniej im .Huberta Wagnera w siatkówce dziewcząt  o Puchar Starosty Buskiego. W dniu rywalizacji dziewcząt rozegrano mecze pomiędzy szkołami: LO im. Mikołaja Reja z Jędrzejowa, ZSP im. Mikołaja Kopernika z Buska- Zdroju, SP  1 z Buska- Zdroju i gospodyniami 1 LO im. Tadeusza Kościuszki z Buska- Zdroju. Rywalizowano systemem " każdy z każdym" do dwóch wygranych setów.

Duch walki oraz wiara w wygraną  towarzyszyły naszym zawodniczkom do ostatniej piłki.

Końcowa tabela przedstawia się następujaco:

I miejsce - ZSP Busko

  

  II miejsce -  I LO Busko

   III miejsce - LO Jędrzejów

IV miejsce - SP Busko

Na zdjęciu zwycięska drużyna Turnieju Dziewcząt ZSP im.Mkołaja Kopernika.

Stoją od lewej :  Kasia Rokita 3C, Natalia Janus 3Hg, Weronika Zych 4H, Kinga Stanek 3B, trener - Mirosława Gajda, Kinga Gręda 3Hp, Kinga Urban 1B, kibic drużyny- Ola Wójcik 2A, Patrycja Kornaś 2A, Wiktoria Sapa 2A.

Na dole od lewej: Iza Sala 3B i Roksana Bożek 3B.

 

Najlepszą zawodniczką XVIII Turnieju została Izabela Sala - wyróżniona statuetką MVP turnieju i dyplomem.

 Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Puchar za zajęcie 1 miejsca w XVIII Turnieju im. Huberta Wagnera odebrała z rąk Wicedyrektor I LO Anny Kolarz - kapitan dziewcząt ZSP im Mikołaja Kopernika - Roksana Bożek.

Organizatorowi ILO i panu Mariuszowi Zarębie dziękujemy za zaproszenie.

 

 

 


 

 

  GRATULUJEMY!!!