11 kwietnia 2013 w naszej szkole odbył się II Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Starosty Buskiego.

W rywalizacji na parkiecie naszej hali sportowej wzięły udział trzy drużyny. Oprócz przedstawicieli „ekonomika” do zmagań przystąpiły jeszcze dwa teamy z Jędrzejowa - I LO im. Mikołaja Reja i ZSP Nr 2 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” . Mimo, że nie udało się dotrzeć zawodnikom z LO z Sędziszowa, którzy także zadeklarowali udział w rozgrywkach rywalizacja była bardzo zacięta i nie brakowało emocji.

Zespoły zagrały systemem „każdy z każdym”. Drużyna z ZSP Nr 2 w Jędrzejowie nie miała sobie równych i zwyciężyła. W meczu o trzecią pozycję znakomicie poradzili sobie nasi uczniowie.

Nagrody podczas oficjalnego zakończenia turnieju wręczył Starosta Buski Pan Jerzy Kolarz wraz z dyrektorem naszej szkoły Andrzejem Bilewskim.

Statuetkę „dla najlepszego zawodnika” odebrali niepokonani bracia Patryk i Ernest Gwidzińscy.

Rozpoczęcie Turnieju uatrakcyjniły dziewczyny, które zatańczyły taniec nowoczesny.

Wszyscy bawili się wyśmienicie.