VIII Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt

o Puchar Dyrektora Szkoły

Już po raz ósmy reprezenyacje klas rozegrały mecze eliminacyjne, walcząc o tytuł "Mistrza Szkoły" w piłce siatkowej dziewcząt.

W tym roku osiem klas( I H, I B LO, I A LO, I C LO, II B LO. II AW, III E,III H) wzięło udział w rozgrywkach.W wyniku sportowej rywalizacji do finału zakwalifikowały się klasy II B LO, I H,IIII E i III H .

Wielki finał odbył się 15 maja 2013r. o godzinie 9.00 na sali sportowej  Zespołu Szkół  Ponadgimnazjalnych Nr 1

O pierwsze miejsce walczyły klasa II B LO i I H. Piękny , wyrównany mecz przyniósł zwycięstwo pierwszakom, które w decydującym tie-breaku pokonały przeciwniczki.

O trzecie miejsce mecz rozegrały klasy:  III E i III H. Miejsce na podium wywalczyła reprezentacja klasy III E.

Klasyfikacja końcowa mistrzostw przedstawia się następująco:

I miejsce i Puchar Dyrektora Szkoły- klasa I H

II miejsce - klasa II B LO

III miejsce - klasa III E

IV miejsce - klasa III H

Puchar, dyplomy i upominki dla finalistów wręczył Dyrektor Szkoły Pan Andrzej Bilewski

podczas X Obchodów Dni Patrona Szkoły.

Reprezentacje klas:                  I H

II B LO