Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

Tytuł "Najbardziej usportowionej szkoły" 
Podsumowanie rozgrywek o tytuł "Najbardziej usportowiona szkoła"
w roku szkolnym 2018/2019

PUCHAR JEST NASZ!!!

  JUŻ PO RAZ SZÓSTY Z RZĘDU NASZA SZKOŁA ZWYCIĘŻYŁA W ROZGRYWKACH O PUCHAR STAROSTY BUSKIEGO O TYTUŁ "NAJBARDZIEJ USPORTOWIONA SZKOŁA" . "KOPERNIK" UZYSKAŁ 47 PKT W KLASYFIKACJI KOŃCOWEJ Z CZEGO DZIEWCZĘTA 28PKT I ZWYCIĘSTWO W KATEGORII DZIEWCZĄT  A CHŁOPCY 17PKT. PUCHAR ODEBRALI mgr ADRIAN SZUMILAS WRAZ Z NATALIĄ PUSTUŁA I PATRYKIEM KRZEMIŃSKIM - UCZNIAMI KLASY 3C. 


Na gali podsumowującej Turniej


Przed budynkiem Starostwa Powiatowego

Przed budynkiem sali gimnastycznej

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

http://busko.net.pl/szkola-najlepsza-w-sporcie-wybrana-,,3,1,1,5,29352,n.html