Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

Ithp na otrzęsinach klas pierwszych 2019

W dniu 30.10.2019 r. w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, czyli tradycyjna zabawa,w której nowo przyjęci uczniowie muszą się wykazać kreatywnością i różnorodnymi umiejętnościami, aby wejść do społeczności szkolnej. W zabawach i konkurencjach brało udział siedem klas. Tematem przewodnim tegorocznych otrzęsin była muzyka. Nasza klasa wylosowała „Polskie lata 90”. Nad całą oprawą muzyczną, prowadzeniem i wymyślaniem zabaw czuwali zeszłoroczni zwycięscy otrzęsin, czyli klasa 2B. Każda z klas miała do zaprezentowania opracowaną przez siebie piosenkę, taniec oraz motto przewodnie, najlepiej charakteryzujące klasę.

 A oto nasze motto:

Pierwsza hp z ekonoma,

kocha wszystkich dookoła,

pierwsza hp was zabierze,

do hotelu na Rivierze.

Wszystkich pięknie was ugości

i łóżeczko wam wymości.

Atrakcjami was zaskoczy,

swoim wdziękiem zauroczy,

bo talentów mamy wiele,

bądźcie z nami przyjaciele.

 

Nie mogło również zabraknąć słodkości ze strony naszej klasy:

Mimo, iż nie wygraliśmy, daliśmy z siebie wszystko i wspaniale się bawiliśmy. Wspólnie planowanie występu klasy było idealną okazją do integracji i bliższego poznania siebie nawzajem.