Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

  ◎•°•✿❀✿•°•◎

19 lutego 2020r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Patrona.  Data ta powiązana jest z urodzinami słynnego astronoma Mikołaja Kopernika. Z tej okazji zaprosiliśmy w nasze mury uczniów klas ósmych szkół podstawowych. Nasza szkoła zorganizowała wiele atrakcji m.in. odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt o puchar dyrektora ZSP, można było zapoznać się z kierunkami oferowanymi przez naszą szkołę, jak również z efektami uczenia się ich. Uczniowie mogli również porozmawiać o szkole z uczniami z klubu Europejskiego oraz z harcerstwa. Nie obyłoby się również bez zabaw i tańców, które miały miejsce w sali nr. 2 i 3. W Sali nr 2 odbyła się także prezentacja strojów niemieckich oraz pokaz tańca bawarskiego. Natomiast w Sali nr3, gdzie była prezentacja o hotelarstwie prowadzona przez panią profesor Iwonę Kąkol, miały również miejsce zabawy animacyjne prowadzone przez Wojtka Ziółka z klasy IV H.

 ZAPRASZAMY DO NAS!!