"Geniusz oznacza nieskończoną zdolność pokonywania trudności..."
- Artur Conan Doyle

Witamy na stronie klasy III B

 

Do naszej klasy w roku szkolnym 2019/2020 uczęszcza 24 uczniów:

Podobny obraz

 Adamczyk Martyna, Bławat Magdalena, Farmas Ola, Gaj Michał,  Gąsior Michał, Kluźniak Aleksandra, Kosmala Jan, Król Monika, Kwiecień Patrycja, Lasia Jakub,  Madej Jagoda, Morus Mikołaj, Murdzek Anna, Piotrowska Patrycja,  Purtak Paulina,  Rajch Patrycja, Sikora Dominika, Stojek Katarzyna, Walasek Jakub, Walczak Jakub, Wojciechowska Julia,Wolna Julia, Wójcik Hubert, Zielińska Aleksandra. 

 

 wychowawczyni: mgr Angelika Bilewska

 

  .........................................................................................................................

SAMORZĄD KLASOWY:

Przewodniczący: Patrycja Piotrowska

Zastępca przew.: Martyna Adamczyk

Skarbnik: Aleksandra Kluźniak

 Redakcja strony klasowej:

 Monika Król, Julia Wojciechowska