Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

Klasa 3A LO

teatralno-filmowa

r. szk. 2013/2014                                              O nas

 Uczniowie: Karolina Adamczyk, Marysia Banachewicz, Agata Bezak, Martyna Białoskórska, Paulina Blicharska, Agata Bulska, Anna Charyga, Anna Ciećko, Karolina Ćwiertnia, Paulina Gaweł, Karolina Głuszek, Karolina Gorczyca, Małgorzata Gunia, Anna Kaczor, Patryk Kajderowicz, Konrad Kapek, Magdalena Karita, Katarzyna Kern, Andżelika Kosela, Sylwia Kukuła, Klaudia Marek, Agata Mazur, Magdalena Michalska, Jakub Nalepa, Małgorzata Narwojsz, Grzegorz Pruś, Mateusz Religa, Piotr Syrkiewicz, Karolina Widłak, Karina Wieczorek, Karolina Wójcik, Aleksandra Wyrzycka, Agnieszka Zębala, Anna Żal.

 Wychowawca: mgr Agnieszka Bałaga

Przewodnicząca klasy i szkoły Katarzyna Kern i zastępca przewodniczącej Agata Mazur

 

 Uczniowie kl. IIIA którzy ukończyli szkołę z najlepszymi wynikami to:

Małgorzata Narwojsz - średnia  5,62 (Małgosia przez 2 lata otrzymywała stypendium Prezesa Rady Ministrów,

                                                   miała również 100% frekwencję przez 3 lata nauki)

 

pozostali  uczniowie ze średnią powyżej 5,0:,

Klaudia Marek  5,50

Katarzyna Kern  5,25

Piotr Syrkiewicz 5,25