Uczniowie klasy 3A LO to artyści przez duże "A". Zaangażowani w prawie każdą imprezę artystyczną w naszej szkole. Dlatego też, w tej właśnie klasie prowadzona jest innowacja teatralno-filmowa przez nauczycielkę jęz. polskiego panią Justynę Szumilas. Działają w wielu organizacjach, klubach i kołach zainteresowań prowadzonych w szkole.

Piotr Syrkiewicz w roli Adama "Dzień Kobiet"                        Katarzyna Kern w roli Ewy "Dzień Kobiet"

Karolina Wójcik działa w Klubie Filmowym nagrywa wszystkie szkolne uroczystości.

Karolina Ćwiertnia nasza wokalistka

Piotr uwielbiany przez pierwszoklasistki i nie tylko...

Mateusz Religa (Toffik)                                                          Upiorny taniec wampirzyc "Otrzęsiny"

i Grzegorz Pruś (Drakula)  "Otrzęsiny"

Agata Bezak nasza duma sportowa trenuje sztuki walki Kung-Fu Yantai gdzie osiąga wysokie miejsca na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych

nasze klasowe siatkarki Aleksandra Wyrzycka (stoi pierwsza od lewej) i Agata Bezak (druga od prawej w pierwszym rzędzie)

Małgosia Gunia (pierwsza od prawej) przewodzi naszemu zespołowi tanecznemu w składzie: Kasia Kern, Agnieszka Zębala, Agata Mazur i Małgosia Narwojsz

Wszyscy pamiętamy brawurowe wykonanie przez dziewczyny Kankana przygotowanego na Dzień Frankofonii

W tańcu do piosenki "Być kobietą" (śpiewanej przez Karolinę) pokazały swój młodzieńczy wdzięk

Małgosia Narwojsz, Klaudia Marek (na zdjęciu)

Ania Ciećko

i Karolina Wójcik

prowadząc szkolne Radio BIT

realizują swoje dziennikarskie pasje.