UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

„Obsługa to nie tylko szybkość. (..) To ciepłe „Dzień dobry”, troska o kwiatową aranżację, duma z dobrze zaścielonego łóżka. To sposób, w jaki zachowuje się cała załoga, przyjaźnie ale bez poufałości, uprzejmie ale bez bycia protekcjonalnym”

– Bikki Oberoi

 

Kiedyś dzieci ...dziś już dorośli. Za kilka miesięcy matura i dorosłe odpowiedzialne życie. Czeka was ciężki rok! Nieraz dostaniecie w kość, upadniecie i podniesiecie się, raz będzie wam wszystko jedno, innym razem pot zaleje czoło, a nie przestaniecie zakuwać. No cóż, musicie się w tym roku wiele nauczyć. Najważniejsze, abyście nie dali się nikomu i niczemu zaskoczyć - szczególnie swoim czarnym myślom.

Wychowawczyni

Iwona Kąkol

 

Tymczasem zobaczcie co robiliśmy w poprzednim roku szkolnym 2019/2020.

III H - 2019