Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia.

Albert Camus

Rok szkolny 2022/2023
Witamy uczniów klasy IV Bp – maturzystów 2023

Oliwia Banaś, Aleksandra Biały, Roksana Bożek, Weronika Czapla, Maciej Czekaj, Wiktoria Dybała, Gabriela Farmas, Jakub Górniak, Sylwia Grabda, Tomasz Karcz, Martyna Kwiecień, Aleksandra Mącznik, Oliwia Madej, Aleksandra Maj, Patrycja Majcher, Karol Makówka, Magdalena Mazur, Zuzanna Niedopytalska, Zofia Pałys, Iza Patrzałek, Oliwia Pawłowska, Nikola Pompa, Natalia Pudło, Izabela Sala, Kornelia Sapa, Jakub Sikora, Joanna Skotnicka, Kinga Stanek, Mateusz Stojek, Bartosz Szumilas, Aleksandra Tometczak, Oliwia Żmuda
 
Wychowawca: Ewa Kozłowska

 

 

 

             Kielecki Salon Maturzystów           Dzień Chłopaka                   Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę

            Jesienne inspiracje... konkurs fotograficzny                                 Spotkanie opłatkowe_2022

                       Studniówka 2023                                                             MISS Studniówki 2023

 Uroczyste zakończenie szkoły

  I B - 2019

  II B - 2020

  III B - 2021