Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

Klasa 1Bp       Dzień Patrona 2020

 

  Dzień Chłopaka          " Piłsudski"                       Wycieczka integracyjna         

   Dzień Edukacji Narodowej            Spotkanie z podróżnikiem         Otrzęsiny 2019          Spotkanie opłatkowe

Podsumowanie I okresu roku szkolnego 2019/2020

Uczniowie klasy 1B:

Oliwia Banaś, Aleksandra Biały, Roksana Bożek, Weronika Czapla, Maciej Czekaj, Wiktoria Dybała, Gabriela Farmas, Jakub Górniak, Sylwia Grabda, Tomasz Karcz, Martyna Kwiecień, Oliwia Madej, Aleksandra Maj, patrycja Majcher, Karol Makówka, Magdalena Mazur, Zazanna Niedopytalska, Wiktoria Nowaczkiewicz, Zofia Pałys, Iza Patrzałek, Oliwia Pawłowska, Nikola Pompa, Natalia Pudło, Izabela Sala, Kornelia Sapa, Jakub Sikora, Joanna Skotnicka, Kinga Stanek, Mateusz Stojek, Aleksandra Tometczak, Oliwia Żmuda.
           wychowawca:  mgr Ewa Kozłowska