Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

klasa IVe

 „Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć."
Hill Napoleon

 

Niniejszym mamy zaszczyt zaprezentować nasza klasę:

Aleksandra Bielaś, Julia Boś, Martyna Chmielewska, Natalia Czerw, Agnieszka Dusza, Kacper Dyrda, Patrycja Gozdek, Weronika Grochowina, Julia Jachna, Sylwia Jasińska, Emilia Kawecka, Dominika Kozłowska, Oliwia Kubasik, Szymon Kulpiński, Wiktoria Mrożek, Jakub Mystek, Aleksandra Oleniacz, Kacper Piasecki, Natalia Piątek, Justyna Pietrzyk, Magdalena Prażuch, Bożena Słonina, Martyna Strojny, Błażej Pruś, Wanesa Tytko, Natalia Wojciechowska.

Samorząd klasowy

Kacper Dyrda - Przewodniczący

Dominika Kozłowska - Zastępca przewodniczącego

Natalia Piątek - Skarbnik

Emilia Kawecka - Kronikarz

Wychowawca

mgr Agnieszka Stachnik - Wach

III Eg - 2021