Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

                                                                        Jeśli nikt Ci tego nie powiedział

                                                                           Zapamietaj na zawsze

                                                                                               Świat jest o niebo piekniejszy z Tobą.

                                Witamy w nowym roku szkolnym 2021/2022 w klasie trzeciej.                         

           Aleksandra Bielaś, Julia Boś, Martyna Chmielewska, Natalia Czerw, Agnieszka Dusza, Dyrda Kacper, Patrycja Gozdek, Weronika Grochowina, Julia Jachna, Sylwia Jasińska, Emilka Kawecka, Dominika Kozłowska, Kubasik Oliwia, Szymon Kulpiński, Wiktoria Mrożek,  Jakub Mystek, Owsiński Michał, Natalia Manierak, Aleksandra Oleniacz,  Kacper Piasecki, Natalia Piątek, Justyna Pietrzyk, Magdalena Prażuch, Błażej Pruś, Bożena Słonina, Martyna Strojny, Wanesa Tytko, Natalia Wojciechowska

wychowawca Anna Kaleta-Radek

II E - 2020