Uczniowie Kopernika!

Przed wami kolejny konkurs fotograficzny, ale tym razem coś innego, nietypowego...

„SLEEVEFACE – PORTRET Z KSIĄŻKĄ”.

Macie może swoją ulubioną książkę i lubicie robić zdjęcia?

To konkurs właśnie dla Was!

Wasze prace wezmą udział w dwóch etapach: szkolnym oraz ogólnopolskim.

Pięć najlepszych zdjęć zostanie przesłane do Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

Pamiętajcie!!!

Technika wykonania fotografii jest dowolna (cyfrowa lub analogowa), dopuszczalna korekta (kadrowanie, ostrzenie) – niedopuszczalny jest fotomontaż.

Jeden autor może dostarczyć jedno zdjęcie.
    Nadesłaną pracę należy opisać podając: imię-nazwisko-tytuł pracy, np. jan-kowalski-zima.jpg.

Uczestnicy powinni przesłać plik zapisany w formacie jpg, wielkość zdjęcia nie powinna przekraczać 1MB.

Prace należy wysłać pocztą elektroniczną na adres mailowy: promocja.zsp@op.pl

W tytule maila należy wpisać „Konkurs fotograficzny”.

Termin nadsyłania prac to 20.03.2021

Wykonane przez Was zdjęcia nie mogą być nigdzie publikowane  do 15.04.2021 roku.

W poprzednim roku II miejsce zajęła Klaudia Gajos(obecnie kl.IVh)  - Tytuł: „Mordercza obsesja” – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Mikołaja Kopernika –  opiekun p. Iwona Kąkol

Dwa lata temu I miejsce zajęła Kinga Borycka (obecnie kl.IVh) - Tytuł: "Zmierzch wolności" - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Mikołaja Kopernika - opiekun p. Iwona Kąkol

REGULAMIN WRAZ Z ZAŁĄCZNIKAMI