OTRZĘSINY

Dnia 26 listopada 2016 roku zgodnie z tradycja naszej szkoły odbyły się otrzęsiny dzięki którym mogliśmy na dobre wkroczyć do społeczności uczniowskiej. Każda klasa miała za zadanie ułożyć krótką scenkę z wylosowanej części Harrego Pottera oraz zaśpiewać piosenkę z danego gatunku której tekst opowiadał by o uczniach . Nam przypisano część pt. „Komnata Tajemnic”. Współpracując z panią profesor Justyna Szumilas ułożyliśmy enigmatyczny taniec, który wprawił wszystkich w zaciekawienie. Wylosowana piosenka miała być w klimacie reggae . Tekst do niej ułożyła Kamila Rusin . Utwór był naszą wersją znanej piosenki Mesajah pt. „Każdego dnia”, która zaśpiewaliśmy wspólnie. W tej miedzy klasowej rywalizacji zajęliśmy 2 miejsce . Świetnie razem się bawiliśmy i zrealizowaliśmy główny cel otrzęsin , czyli wzajemne zjednoczenie oraz porozumienie. Mieliśmy świetną okazję by bliżej się poznać i zaprzyjaźnić. Po ogłoszeniu wyników bawiliśmy się wspólnie z wszystkimi uczniami klas pierwszych na szkolnej dyskotece w rytmie naszych ulubionych piosenek.