Wyjazd na Dni Otwarte Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie

We wtorek, 15 marca, uczniowie klas: IVE, IIIA oraz IIIB pod opieką wychowawcy prof. Krzysztofa Kabaty uczestniczyli w Dniu Otwartym Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Uczelnia zaproponowała młodzieży szereg ciekawych wykładów i warsztatów prezentujących szeroki wachlarz możliwości wyboru kierunków studiów.

Każdy zainteresowany miał możliwość rozmowy z wykładowcami i studentami – młodzież mogła uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania związane
z Uniwersytetem i programem nauczania.

Studenci starali się zachęcić nas do wyboru ich Uniwersytetu organizując m.in. konkursy czy quizy, gdzie można było wygrać ciekawe upominki – nasza koleżanka Patrycja Bielat zdobyła kubek z logo Uczelni rozwiązując bezbłędnie i w świetnym czasie „sudoku”, została pochwalona przez organizatorów za posiadanie niezwykłych zdolności matematycznych.

Po tej wizycie nasza koleżanka Barbara Łukasik wzorem naszego profesora podjęła decyzję w sprawie studiowania na kierunku „geografia”.

Każdy miło i owocnie spędził ten czas, mając możliwość poznania Uniwersytetu oraz oferty edukacyjnej.

Składamy serdeczne podziękowania Panu Dyrektorowi za umożliwienie nam tak ciekawego i udanego wyjazdu.