Wigilia klasowa

"Człowiek jest wielki nie przez to, kim jest,

ale przez to, czym dzieli sie z innymi"

Świętowanie Bożego Narodzenia  jak co roku, rozpoczęliśmy tradycyjnie przeżywaniem naszej Wigilii  w ostatnim przed przerwą świąteczną dniu nauki, czyli 22 grudnia 2016 r. Sala lekcyjna zyskała zupełnie inny charakter - zapanowała domowa atmosfera, zapachniało barszczem, pierogami, rozległy się dźwięki kolęd.

Życzenia i serdeczne uśmiechy, odświętne stroje i podniosły nastrój- to nieodłączne elementy tego wyjątkowego momentu.

Nie ma nic wspanialszego niż usiąść przy stole z przyjaciółmi z klasy, wychowawczynią i miłymi gośćmi - tym bardziej, że to już ostatni raz w tym gronie i w tej szkole

Życzenia złożył nam Dyrektor Szkoły Pan Andrzej Bilewski.

Swoja obecnością zaszczycili nas: ksiądz Sławomir, pani Iza, pani Joanna i pan Tomek.

Takie podniosłe chwile nie tylko utrawalają znajomość tradycji, lecz rówież , wzmacniają bliskie, serdeczne relacje.