"Nauka to podróż, która trwa przez całe życie.

Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań,

na które warto poznać odpowiedzi."

 

    klasa IEp

 

Uczniowie naszej klasy:

Kacper Bartoszek, Justyna Bielaś, Sebastian Błaszczyk, Andżelika Bracisiewicz, Kinga Budzińska, Kamila Dratwa, Oliwia Durnaś, Jakub Farmas, Aleksandra Głowniak, Karolina Gręda, Julia Jaroszek, Weronika Kopeć, Patrycja Kucharska, Alicja Kucięba, Patryk Lumer, Adam Maj, Aleksandra Majcherczak, Angelika Majkut, Klaudia Ochnicka, Kinga Osak, Natalia Patrzałek, Kinga Poniewierska, Małgorzata Prostak, Paulina Satora, Dominika Szabra, Katarzyna Szczepanik, Wiktoria Ścisło, Jakub Tokarz, Karolina Włusek, Dominik Wójcik.

wychowawca: Agnieszka Bałaga

  

wycieczka integracyjna

ślubowanie

otrzęsiny

Mikołajki

Jasełka i wigilia klasowa