Klasa I Wp rok szkolny 2019/2020

Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział,
ale żeby dobrze wiedział.
Nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał.
Nie żeby go wszystko troszkę obchodziło,
A żeby go coś naprawdę zajmowało”.
- Janusz KorczakUczniowie naszej klasy:
Bednarska Amanda, Bielecki Daniel, Cerazy Gabriel, Chojnowska Dominika, Dąbrowska Julia, Domagała Jakub, Gwiaździńska Iwona, Kapusta Karolina, Kliś Wiktoria, Kozieł Tomasz, Kwiecień Paweł, Kwiecień Sylwia, Mostek Daria, Musiał Julia, Patryak Krystian, Prokop Klaudia, Ratusznik Filip, Słabiak Jagoda, Strojna Natalia, Sułecka Aleksandra, Szczepaniak Patryk, Szumera Wiktor, Średniawa Weronika, Wach Dominika, Wawro Maciej, Wilk Dawid, Wiśniosz Karolina, Wójcik Jakub, Woźniak Kacper, Wróbel Ariel, Zdziechowska Katarzyna.

Wychowawca: Monika Kuś