Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

 Projekt Visegrad Fund
w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Busku - Zdroju.

 W dn. 17-22 marca 2024 r. nasza szkoła realizuje program Mini-Granty V4 Gen wspierający krótkoterminową mobilność młodzieży w wieku 12-30 lat. Projekt jest częścią Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego Visegrad Fund i jest w pełni przez niego wspierany i sponsorowany. Przez okres 6 dni będziemy gościć grupę uczniów z Czech i Niemiec pracując nad zadaniami wynikającymi z realizacji projektu, jak również zwiedzać nasze miasto, poznawać się nawzajem i zdobywać nowe doświadczenia. 

  

 

Wizyta w Oświęcimiu

 

 

Uczestniczenie w lekcjach i warsztatach

w ZSP

 

 

 

 

Zwiedzanie Krakowa

 

 

 

 

 

 

 

Wizyta uczniów i nauczycieli w naszej szkole przebiegła w atmosferze ciekawej współpracy. Była okazją do wymiany doświadczeń związanych ze szkołą, treningiem nowych umiejętności oraz poznania naszych najbliższych sąsiadów.