Nasza klasa nie odstrasza... tu zawsze się coś dzieje i nie raz ktoś z lekcji zwieje. Jak to zawsze w szkole bywa... jedni prymusy, drudzy zgrywusy. Osób 23 w naszej klasie... zaraz wszystkich dokładnie poznacie.

1. Kasia pseudo Antoś zawsze jest wesoła ... czasami zagląda do naszej szkoły. Dobrze się bawi, niczym nie przejmuje i cieszy się, że ma tróje.
2. Nasza Ola Banasik kochana, nie lubi być w szkole pytana. Punktualnie do szkoły przyjeżdża i swoim samochodem odjeżdża.
3. Następna jest Kaśka... wysoka blondyna zabawna dziewczyna... często na zabawy chodzi, zła pogoda jej w tym nie szkodzi.
4. Teraz jest Klaudia- ta dziewczyna potrafi zdziałać cuda... Jest to postać dynamiczna i przy tym bardzo komiczna.
5. Amanda - ostra dziewczyna! Czasami pokrzyczy nigdy nie ryczy. Szefowa naszej klasy... przerywa wszelkie hałasy.
6. Ewelina brąz dziewczyna... często się uśmiecha od ucha do ucha, radosna i taka beztroska.
7. Agata siódma z kolei- każdy chłopak się do niej klei. Pomaga Basi w puszczaniu muzyki - mogłaby wyjechać nawet do Afryki.
8. Ósmy numer posiada - Gruszka, która z drzew nie spada... Spokojnie... to tylko Ani ksywa, która w szkole chłopaków podrywa.
9. Kolejna jest Ola - klasowa śmieszka. Zawsze się cieszy, nigdy nie peszy. Ta niebieskooka dziewczyna często ataki śmiechu rozpoczyna.
10. Ewa dziewczyna kochana, przychodzi do szkoły często zaspana. Imprezy to jej tor życia, Kabat nie ma nic do ukrycia.
11. Ania. K nasza modelka, która na zegarek zerka... napięty grafik tygodnia ma, bo zaraz po lekcjach na aska Buczka gna.
12. Olga Kruk to nie babina lecz super dziewczyna. Bluza z kapturem i rurki spodnie- ubiera się bardzo modnie.
13. Wiola- fajna dziewczyna, chłopców przy sobie trzyma. Ma ładne włosy i lubi robić kłosy.
14. Ania Michta - dziewczyna z gór, nie przyjmuje do swego życia ciemnych chmur... nogi ma jak szczudła i coś tam gada, że by jeszcze schudła.
15. Basia – codziennie słuchawki w uszach ma, bo na muzie dobrze się zna.
16. Sadosia jej częsta nieobecność w szkole nas nie dziwi... a wytłumaczeń ma na to wiele, bo z autobusami ciągle coś się dzieje.
17. Kolejna osoba- Patrycja „ruda”... przy niej nie wiemy, co to jest nuda. Raz jest poważna, raz zażartuje, a w szkole się doskonale czuje... tylko czasami, często to bywa... ze szkoły przed czasem się urywa.
18. Soszka zawsze na luzie ubrana dla większości z nas do końca nieznana. Żyje w wirtualnym świecie... wiele się o niej nie dowiecie.
19. Dziewiętnasta jest Bercia - dla każdego otwarta. Często koleżankom w lekcjach pomaga, niczego  w zamian od nich się nie domaga.
20. Kinga nasza kochana zawsze jest roześmiana. Ona rzadko się smuci i często pod nosem coś nuci. Pomysłów na weekend jej nie brakuje... z Ewą czasu się nie zmarnuje.
21. Kasia – fajna dziewczyna, często chodzi do kina. Żyje dobrze z nami i zarządza naszymi finansami.
22. Nasz rodzynek to pozornie cichy gość, lecz skrywa w sobie to coś. Szkołę odwiedza coraz chętniej, może nie czuje się w niej smętnie.
23. Ala- gites dziewczyna! Dobrze się uczy, na przerwach buczy. Chętnie w lekcjach pomaga i do każdego zagada.

Nasza pani Elżbieta co niemieckiego nas pyta... Dzięki temu każdy czas w tym języku dany, jest nam dobrze znany. Dopiero pół roku się znamy, a wspomnień tak wiele mamy.