Najlepsza II G!

Jesteśmy pracowici, ambitni i kreatywni. Stanowimy zgrany zespół.

Dziś możemy pochwalić się wieloma sukcesami:

1. Najważniejszy jest ten, iż 2 września 2013 roku spotkaliśmy się razem w jednej klasie - najlepszej I G!

2. Październik 2013 - wygraliśmy otrzęsiny klas pierwszych.

3. Listopad 2013 - Filip Wieczorek zajął III miejsce w kategorii soliści podczas Przeglądu Pieśni Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej w BSCK. Kilka dni później Filip zostaje wyróżniony podczas Przeglądu Poezji Śpiewanej i Piosenki Poetyckiej w BSCK.

4. Grudzień 2013 - Filip Wieczorek i Malwina Prusiecka zostali wyróżnieni podczas I Mikołajkowego Przeglądu Talentów Szkolnych "MAM TALENT".

5.  Marzec 2014 - Agnieszka Parka została Miss Wiosny.

6. Kwiecień 2014 i 8 miejsce zajęła drużyna chłopców (w składzie m. in. Kamil i Patryk Ząbkiewicze) w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Rytwianach.

7. Październik 2014 - zorganizowaliśmy otrzęsiny klas pierwszych.

8. Listopad 2014 - Agnieszka Parka - asystentka i Karol Kułaga - chorąży Pocztu Sztandarowego Szkoły wzięli udział w obchodach Święta Niepodległości w Busku-Zdroju.

9. Listopad 2014 - Kamil Dryja zakwalifikował się do II etapu XLI Olimpiady Historycznej.

10. Listopad 2014 - Karol Kułaga został Najmilszym Drugoklasistą.