Śpiew to zdrowie!

Profesor Graham Welch z Uniwersytetu Londyńskiego od ponad 30 lat bada wpływ śpiewania na ludzki organizm. Jego obserwacje są fascynujące. Okazuje się, że śpiewanie ma zbawienny wręcz wpływ na nasze fizyczne i psychiczne zdrowie. Takimi okazami zdrowia z całą pewnośćią są nasze koleżanki Kasia i Julka, które śpiewają już od 8 lat. Razem występują w szkolenej grupie teatralnej "Pegaz" przy SG nr 2, w którym biorą udział w apelach i uroczystościach szkolnych do dziś. Działają także w grupie "SMS", z którą zajęły I miejsce w festiwalu zespołów amatorskich. Jak same mówią, starają się nie wzorować na żadnym artyście i dążyć do celu po swojemu. Zapytane o ulubiony gatunek muzyki, zdecydowanie wskazały na pop i soul dance. Śpiew dla Kasi i Julki jest wielką przyjemnośćią, którą umilają sobie życie.

Opracowali:
Dawid Sternak