Uwaga! Uwaga! Kolejny gość w naszej szkole!

Dnia 18.05.2016 r. po raz kolejny w ramach działań "Szkoła a środowisko" z okazji Jubileuszu 50-lecia istnienia naszej szkoły odbyła się lekcja otwarta dla klas hotelarskich. Tym razem zaproszonym gościem był Pan Kamil Wojciechowski Kierownik Public Relationas w Hotelu Słoneczny-Zdrój Medical Spa & Wellnes.

   

Lekcję rozpoczęła Pani Iwona Kąkol nauczyciel przedmiotów zawodowych z zakresu hotelarstwa- organizatorka lekcji.

 

Celem lekcji było przedstawienie działań promocyjnych stosowanych w Słonecznym Zdroju, oraz ocenienie przez profesjonalistę biuletynów autorstwa klasy 1H. Biuletyny te były rezultatem prac podczas zajęć z Pracowni Obsługi Informatycznej. Uczniowie przez 3 kolejne tygodnie starali się w programie Microsoft Publisher stworzyć własne autorskie biuletyny zawierające oferty wybranych przez siebie hoteli.

Pan Kamil w bardzo ciekawy sposób przedstawił nam ideę reklamy telewizyjnej, prasowej, radiowej, kinowej, pocztowej jak również jawnej i niejawnej.

 

 

Podczas lekcji otwartej Jury w składzie: Kamil Wojciechowski, Pani w-ce dyrektor mgr inż. Anna Ejsmond-Kowalska, Przewodniczący SU Edgar Kobos i autorki najlepszych biuletynów z poprzedniego roku Dominika Banaś i Daria Majewska, wytypowali zwycięzców - autorów trzech najlepszych biuletynów roku 2016.

 

Pan Kamil przygotował dla najbardziej aktywnych uczestników lekcji nagrody w postaci darmowych voucherów na kręgle do wykorzystania w Hotelu Słoneczny-Zdrój

Dziękujemy serdecznie Panu Kamilowi za przygotowanie interesującej lekcji.

Za przekazanie jakże cennych informacji o reklamie oraz za zaprezentowanie filmów reklamowych Hotelu Słoneczny-Zdrój Medical Spa&Wellnes.


  Obejrzyj!!!
   

Zapraszamy na kolejną lekcję wszystkich uczniów klas hotelarskich,

która odbędzie się już za rok :).