Znów  wakacje  !!!

24 czerwca 2016 r nadszedł najbardziej wyczekiwany dzień roku szkolnego.Podsumowaliśmy kolejny rok szkolny, który zaowocował wieloma sukcesami uczniów naszej klasy w dziedzinie nauki, sportu oraz dziedzinie artystycznej.

We wrześniu  z radością znów wszyscy razem (24) zasiądziemy w szkolnych ławkach.

Dowiedzieliśmy się, którzy uczniowie z poszczególnych klas okazali się najlepsi, otrzymali świadectwo z paskiem oraz którzy otrzymali nagrody za naukę i inne osiągnięcia. Nagrody i świadectwa wręczył Pan Starosta Buski Jerzy Kolarz oraz Dyrektor Szkoły Pan Andrzej Bilewski.

Nasi uczniowie za swoje bardzo dobre wyniki zostali nagrodzeni:

Stypendium Prezesa Rady Ministrów - Sara Prasek - śr.ocen 5,73

Stypendium Starosty Buskiego - Paulina Gronostaj - śr.ocen 5,36

Stypendium Dyrektora Szkoły - Biesaga Jakub - 5,09, Bucka Kornelia - 5,09,Gozdek Katarzyna - 5,27, Jankowska Wiktoria - 5,09 , Krowińska Karolina -5,36, Muzyk Dorota - 5,18, Kolarz Aleksandra - 5,18.

Nagrody książkowe: Koruba Małgorzata - 5.00, Biesaga Karolina - 4,90, Grosicka Aleksandra - 5,00, Kopeć Ewelina - 4,90
Praszkiewicz Eliza - 4,81.

Świadectwo z paskiem otrzymało  14 osób :))))

Bo jak nie my to kto?

I miejsce w szkole- średnia ocen klasy 4,73

A nasi Panowie to -"Mistrzowie Szkoły" w piłce nożnej:)))

Brawo!!!!

Mamy nadzieję, źe przyszły rok również zaowocuje dobrymi wynikami w nauce i na maturze oraz że nie zabraknie pozytywnych wrażeń.

Dziękujemy wszystkim za ten rok szkolny i życzymy miłego odpoczynku .

W rytm upragnionych wakacji wprowadziła nas Karolina piosenką" Tyle słońca w całym mieście".