Wyjazd studyjny do Krakowa

W dniach 08.02.2012 r. - 09.02.2012 r. w ramach Projektu pn: "Dajmy szansę - warsztaty edukacyjne dla młodzieży w Powiecie Buskim" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego" odbył się wyjazd uczniów do Krakowa do Teatru Ludowego. W wyjeździe studyjnym wzięli udział uczniowie trzech szkół (ZSP 1, ZSTiO, ZST-I) realizujący warsztaty języka polskiego. Celem wyjazdu był udział młodzieży w spektaklu pn: "Antygona w Nowym Jorku", a także w warsztatach autoprezentacji.

Z naszej szkoły w wyjeździe studyjnym wzięło udział 44 uczniów (4 grupy warsztatowe) wraz z opiekunami.

Teatr Ludowy w Krakowie - w oczekiwaniu na sztukę oraz warsztaty autoprezentacji.

K. Górecki oraz T. Łomnicki - aktorzy Teatru Ludowego prowadzący warsztaty autoprezentacji ...,

... w których uczniowie brali czynny udział.

Po wizycie w Teatrze czas na gorący posiłek oraz zwiedzanie Krakowa.

Obiad w restauracji "Panorama".

Zmęczeni, ale i zadowoleni  wracamy do domu.