"Dobry hotelarz powinien widzieć wszystko, jakby się nic nie widziało.

Słyszeć wszystko i zapomnieć, że się słyszało.

Wiedzieć więcej niż inni i trzymać to w sekrecie "

Cesar Ritz

4 września 2017r.  - rozpoczynamy nowy rok szkolny, a wraz z nim snujemy nowe plany, marzenia i postanowienia.

Nasza klasa także w nowym składzie:

 Ania Antoszczyk, Natalia Berowska, Weronika Chrzanowska,  Arletta Czerwińska, Klaudia Czerwińska, Wiktoria Ćwiek, Klaudia Falon, Wiktoria Gręda,Karolina Janus, Klaudia Kapusta, Ewelina Kukulska, Izabela Kulik, Katarzyna Kwarciana, Patryk Leszczyński, Klaudia Mącznik, Nikola Mysior, Kamila Obarzanek, Aleksandra Prusiewicz, Alicja Spędowska, Selena Sroka, Sebastian Strojny, Maria Szpadkowska, Wiktoria Walas, Dominika Wiącek, Kamila Wierzbicka, Katarzyna Wjciechowska, Wojciech Ziółek.

 

Zdrowie na talerzu

 1 H - T 2016