Festiwal Zawodów 2017

7 kwietnia 2017r. Uczniowie Technikum Nr 1 zorganizowali Festiwal Zawodów, czyli prezentację kierunków kształcenia.
Była to impreza przygotowana dla Gimnazjalistów odwiedzających w tym dniu Busko -Zdrój z okazji Powiatowych Targów Edukacyjnych oraz naszą szkołę.

Gościliśmy gimnazjalistów z Pacanowa, Jarosławic, Zbludowic, Pińczowa, Chmielnika, Złotej i Buska-Zdroju.

Ofertę szkoły prezentował Przewodniczący Samorządu Szkolnego - Edgar Kobos.

Zwiedzanie szkoły odbywało sie pod opieką uczniów LO       "Ekonomiści" przygotowali ćwiczenia w pracowni.

W pracowni gastronomicznej   - rozmowy o zdrowym żywieniu.

Hotelarze zaprezentowali ozdobne sposoby układania ręczników

Chętnych do ćwiczeń nie brakowało.

Daria i Sara  uczennice klasy 3h odsłaniały tajniki pracy w recepcji.

Patryk i Wojciech - uczniowie klasy 1h zaprezentowali swoje spostrzeżenia o szkole, kierunku hotelarskim
w prezentacji zatytułowanej "Nasz pierwszy rok".

Odwiedzającym bardzo podobała się baza szkoły, atmosfera panująca wsród uczniów, szczególnie uważnie wsłuchiwali się w to, co mówili o szkole jej aktualni uczniowie.

Drodzy Gimnazjaliści - byliście, widzieliście - a cała społeczność szkolna czeka na Was.
Mamy nadzieję, że od 1 września 2017r. będziecie jej częścią.