Dni Krwiodawcy    

W piątek 25 listopada odbyły się rejonowe obchody Dni Krwiodawcy 2016. Jak co roku jest to okazja, aby dawcy krwi spotkali się ze sobą i wymienili doświadczenia. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 4g: Aneta Kordyl, Karol Kułaga i Filip Wieczorek wraz z opiekunką szkolnego koła PCK, p. Małgorzatą Piwońską. W zarządzie zasiadła m. in. p. Anna Gradzik, wieloletnia opiekunka koła PCK, nauczyciel i "dobry duch" naszej szkoły. Podczas imprezy wręczono medale i dyplomy zasłużonym krwiodawcom i osobom związanym z ruchem czerwonokrzyskim. Z dumą stwierdzamy, że absolwenci naszej szkoły prężnie działają w środowisku lokalnym. Odznakę Zasłużony Honorowy Dawca Krwi otrzymał absolwent technikum ekonomicznego 2007, p. Krzysztof Stępień, a przewodniczącym buskiego Klubu Honorowego Dawcy Krwi jest p. Grzegor Durnaś. Niech ich działalność i osiągnięcia staną się inspiracją dla naszej młodzieży.

 Pamiątkowe zdjęcie naszej delegacji z absolwentami Grzegorzem i Krzysztofem.

 Filip, Aneta i Karol - reprezentanci naszej szkoły podczas uroczystej gali.