Święta Majowe
Taką nazwę miał w tym roku Apel z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Pierwsze trzy dni maja w Polsce, to czas wielu świąt. 1 maja jest dniem upamiętniającym Święto Pracy oraz rocznicę beatyfikacji Papieża – Polaka obecnie świętego Jana Pawła II. W tym dniu według legend Słowianie mieli obchodzić swoje święto związane z nadejściem wiosny. Tego dnia również obchodzimy święto w Kościele katolickim – Józefa Robotnika. 2 maja to dzień polskiej flagi i święto całej Polonii. 3 maja jest dniem szczególnym ponieważ tego dnia obchodzimy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja i Święto Najświętszej Marii Panny - Królowej Polski.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Apelu
 
 
Zgodnie z wieloletnią tradycją w dniu Apelu Dyrektor Szkoły wręcza najlepszym uczniom flagi
Absolwenci "Kopernika" - Żaneta Przęzak i Arkadiusz Lech
Wspólne selfie z Wychowawcą - Michałem Siekierskim