Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

Konkurs na świąteczny sweterek 

Z okazji Mikołajek Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów ZSP Konkurs na Świąteczny Sweterek. 6 grudnia należało tylko przywdziać świąteczny strój, zrobić fotkę i przesłać ją na wskazany adres mailowy.

W konkurie udział wzięło 9 klas, które nadesłały następujace zdjecia:

kl. I Bp

kl. I ep

kl. I hp

kl. 2A

kl. II B

kl. II C

kl. II e

 

Ola, Natalka, Kuba, Dominik i Błażej - silna reprezentacja kl. IV g

Agnieszka i Natalia z kl. IV e

kl. IV g

kl. III A

Jury przyznało główną nagrodę - voucher na pizzę dla całej klasy - klasie I hp!

Wyróżnienia i słodkości otrzymały klasy: 2A, 2B i 3A oraz Agnieszka Puszyńska i Natalia Madej z kl. IV e, Aleksandra Sobczyk, Natalia Mikurda, Dominik Robak, Błażej Guzikowski, Jakub Papaj - z kl. IV g!

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Niech Mikołaj pamięta o Was przez cały rok!