Created string item:644:title for text group menu: A K T U A L N O Ś C I

"Każda his­to­ria ma swój ko­niec,
ale w życiu każdy ko­niec jest także początkiem no­wej historii.."

Zakończenie szkoły 2020

Dnia 24 kwietnia 2020 roku odbyło się  uroczyste zakończenie szkoły przez uczniów klas III liceum i IV technikum. Tym co wyróżnia i nadaje szczególnego charakteru  tej uroczystości jest kultywowanie tradycji, które kształtują osobowości uczniów. 


W tym ostatnim, a zarazem wyjątkowym dniu uczniowie ZSP w Bus ku-Zdroju otrzymują statuetki - to doskonała nagroda, aby wyróżnić najlepszych uczniów oraz upamiętnić ich dokonania w trakcie nauki w naszej szkole.

Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe oraz symboliczne statuetki - Laur Absolwenta. 
Tytuł najlepszego absolwenta Technikum Nr 1 otrzymał Marcin Bonar z klasy IV E. 
Tytuł najlepszego absolwenta III Liceum Ogólnokształcącego
otrzymała Katarzyna Stojek z klasy III B.


 

40 uczniów ukończyło szkołę z wyróżnieniem. 

 

Tytuł „SUPER PRZYJACIEL” otrzymała Magdalena Bławat  z klasy III B.Statuetki „MISTRZYNI FOTOGRAFII” dostała: Julia Wolna, Julia Wojciechowska, Monika Król  z klasy III B.Statuetką „MISTRZYNI KAMERY” uhonorowane zostały uczennice klasy IV e: Magdalena Biesaga, Agnieszka Król, Paulina Wójcik.Mistrzynią Sportu w latach 2017- 2020 została Sylwia Załęcka z klasy III C.


Wyróżnieni zostali też uczniowie, którzy reprezentowali szkołę w wielu zawodach i turniejach sportowych osiągając wysokie lokaty.

Pamiątkowe statuetki trafiły do: Natalii Pustuły, Dominiki Pustuły, Natalii Skrzypek, Julii Mrożek, Patryka Krzemińskiego, Kamila Sobczyka, 
Michała Borzęckiego z klasy III C, Barbary Cieplińskiej z klasy III A, 
 Huberta Wójcika i Jakuba Walczaka z klasy III B,


Kamili Obarzanek z klasy IV H, Magdaleny Biesagi z klasy IV E oraz Dominika Robaka, Błażeja Guzikowskiego, Damiana Dryji, Adriana Bernata z klasy IVG.


Reprezentujące szkołę w „Copernicana Cheerleaders” uczennice III LO otrzymały statuetkę SUPER TANCERKI: Julia Wolna, Anna Murdzek, Aleksandra Kluźniak, Ola Farmas z klasy III B,
Sylwia Załęcka, Klaudia Mazur, Klaudia Derlecka z klasy III C.

Na pochwałę załużyli też szkolni Dziennikarze, za zaangażowanie w prowadzenie różnych przedsięwzięć organizowanych w naszej szkole -  Magdalena Zawierucha,Karolina Kipigroch, Oskar Niciarz i Aleksandra Olszewska z klasy III A.

 

Złoty mikrofon dla osób zaangażowanych w życie artystyczne szkoły przyznano uczniom klasy III A: Aleksandrze Olszewskiej, Oskarowi Niciarzowi, z klasy III B - Martyna Adamczyk, z klasy IV h - Wojciech Ziółek.Statuetka „SUPERSTYLISTKA” trafiła do  Oli Farmas i Magdaleny Bławat z klasy III BStatuetka „SUPER KUCHARZA”
trafiła do  Katarzyny Płatek i ALeksandry Sobczyk z klasy IVg.

 

Tytuł „SUPER MENAGER” przyznano Oskarowi Niciarz z klasy III a, Martynie Adamczyk z klasy III b, Natalii Madej z klasy IV e. To uczniowie, którzy aktywnie działali w Samorządzie Uczniowskim.Na miano SUPER AKTORA zasłużył: Patryk Leszczyński i Filip Olszowy, zaś  nagroda SUPER MUZYKA trafiła do Dominiki Wiącek i Marii Szpadkowskiej z klasy IV h.


Przyznane zostały też statuetki za  godne reprezentowanie szkoły w środowisku lokalnym, 


oraz za reprezentowanie Szkoły w poczcie sztandarowym.


„Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć”
                                                                                                                                       – Janusz Korczak