UROCZYSTE ZKOŃCZENIE NAUKI W ZASADNICZEJ SZKOLE ZAWODOWEJ NR 1

Uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 1 z klasy 3 w i 2 w w dniu 21 czerwca 2018 roku kończyli zajęcia dydaktyczne w roku szkolnym 2017/2018. Dla uczniów klasy trzeciej był to nie tylko ich ostatni dzień zajęć lekcyjnych, ale również ostatni dzień w szkole. Na uroczystym wręczeniu świadectw i wyróżnień nie zabrakło wielu wzruszeń. Świadectwo z wyróżnieniem otrzymała Natalia Zych, która otrzymała je z rąk starosty buskiego Jerzego Kolarza. Natomiast Rodzice Natalii Zych otrzymali od Dyrektora Szkoły list gratulacyjny z podziękowaniem za wysiłek włożony w wychowanie córki. Nagrody książkowe otrzymały uczennice: Aleksandra Lasia i Paulina Rydzowska za bardzo dobre wyniki w nauce. Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej w swoim pożegnalnym wystąpieniu podziękowali wszystkim uczącym ich nauczycielom, a w szczególności Dyrektorowi Szkoły za pomoc i wyrozumiałość w trakcie całego okresu nauki w murach Ekonomika.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w Zasadniczej Szkole Zawodowej

 

Wystąpienie Dyrektora Szkoły Andrzeja Bilewskiego

Ostanie wspólne zdjęcie uczniów klasy 3 w i 2 w

Uczniowie z 2w przekazują Absolwentom ZSZ Nr 1 "Słoniki Szczęścia"

Statrosta Buski Jerzy Kolarz wręcza Natali Zych i jej Rodzicom list gratulacyjny

Wyróżnienia dla najlepszych sportowców w klasie

Wyróżnienia dla najlepszych uczniów z klasy 2 w