Studniówka 2019

kopernik_0032.jpg

Dnia 2 lutego 2019 r. maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Busku - Zdroju  przeżyli swój wspaniały bal studniówkowy.
Odbył się on w Pałacu w Konarach

W niezwykły klimat studniówkowego balu wprowadzili nas: Kinga Kruk z kl. IV E oraz  Sebastian Trutkowski z kl. III B.

Prowadzący przywitali gości oraz tegorocznych maturzystów.

Otwierający bal maturalny tradycyjny staropolski polonez na 20 par, poprowadził Andrzej Bilewski – Dyrektor Zespołu wraz z wychowawcami klas maturalnych.

W uroczystości uczestniczyły klasy: kl. III A z wychowawcą Markiem Partyką, kl. III B z wychowawcą Ewą Kozłowską, kl. III C z wychowawcą Renatą Sowińską oraz Technikum Nr 1: kl. IV E z wychowawcą Małgorzatą Piwońską, kl. IV G z wychowawcą Małgorzatą Zdanowską-Gacek, kl. IV H z wychowawcą Barbarą Cieplińską.

Dyrektor Andrzej Bilewski rozpoczął również część oficjalną balu.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się:  Andrzej Gądek – Przewodniczący Rady Powiatu Buskiego, Renata Krzemień - Naczelnik Wydziału EKiKF Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju, Grono Pedagogiczne i przedstawiciele rodziców maturzystów.

Zaproszeni goście złożyli maturzystom życzenia wspaniałej zabawy do białego rana, a za 100 dni – jak najlepszego zdania egzaminów maturalnych.

Wręczyli także uczniom słoniki na szczęście.

Na ręce przewodniczących klas Dyrektor Zespołu przekazał sakiewki z „magicznymi czterolistnymi koniczynkami”.

Młodzież podziękowała Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz Rodzicom za trud włożony w ich wychowanie i wręczyła piękne bukiety kwiatów

oraz skierowała dedykacje muzyczne wykonane przez: Macieja Fijałkowskiego z klasy IVH,

Julię Miklaszewską z klasy III A i Iwonę Kowalczyk z kalsy III B.

Tradycją naszej szkoły jest to, iż zabawa studniówkowa rozpoczyna się walcem, do którego uczniowie proszą dyrekcję, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców, a także zaproszonych gości.

A potem zabawa do białego rana .... ;))

Pamiątkowe zdjęcia

Zachęcamy do obejrzenia filmów

Życzymy więć raz jeszcze, by dobry nastrój nie opuszczał młodzieży i udzielił się także w maju, gdy przyjdzie zmierzyć się z egzaminem maturalnym.
Życzymy 100% za symboliczne 100 dni!