"Otwieram hotel spełnionych marzeń

Zapewniam wiele wspaniałych wrażeń"

 

Tymi słowami pragniemy nawiązać do wspaniałej lekcji, która miała miejsce w Hotelu Bristol. W ostatnim czasie zdobyliśmy ogrom wiedzy teoretycznej dotyczącej zasad BHP w hotelu, zagrożeń na różnych stanowiskach pracy itp. Wychowawczyni postanowiła więc zorganizować wyjście do Hotelu Bristol **** ART & SPA Sanatorium, abysmy mogli w praktyce zwryfikować zdobytą przez nas wiedzę.

Po obiekcie oprowadziła nas kierowniczka recepcji, której dziękujemy bardzo serdecznie za wyczerpujące odpowiedzi i poświęcony czas. Od pierwszego momentu byliśmy zachwyceni obiektem, dywany w wejściu były tak miękkie...sprawiały wrażenie ogromnego luksusu, niczym w hotelu Ritz w Paryżu.

Pokoje jakie zostały nam zaprezentowane były pełne uroku, elegancji, klasy i zmysłu artystycznego. Wszędzie gdzie by się nie obejrzał pełno obrazów i rzeżb. Nawet czarny koń- lampa w lobby miał swój urok.

 

Butique Cafe miejsce dośc ciekawe, z jednej strony można się napić kawy z drugiej zaś każda kobieta zanajdzie coś dla siebie....piękny szal, torebkę, biżuterię.

Część Medical Center z dziesiątkami drzwi, za którymi świadczone są przeróżne zabiegi, począwszy od masaży, przez kąpiele, jak również zabiegi na twarz i ciało oraz wiele innych. No i oczywiście przemiła obsługa.