„Hotelarstwo to nie tylko zawód, to również styl życia"

W PONIEDZIAŁEK 04.09.2017 O GODZINIE 8:30 ODBYŁO SIĘ UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018.

Klasa 1h wita wszystkich bardzo serdecznie:)

 Andrzejczuk Luiza, Borycka Kinga,  Czekaj Kinga, Gajos Klaudia, Galus Patrycja, Iwaszko Karolina, Kaleta Teresa, Kardynał Mariusz, Kmiecik Magdalena, Koziarska Angelika, Kozioł Wiktoria, Legudzińska Martyna, Pasternak Kinga, Pękala Kacper, Połonowska Agnieszka, Poniewierska Milena, Prokop Izabela, Przęzak Przemysław,  Rokita Klaudia, Sadło Patrycja, Sadowska Dominika, Sapa Aleksandra, Sokołowski Michał, Styczeń Aleksandra, Sytek Patryk, Topór Jakub, Zielińska Patrycja, Żuber Julia
oraz wychowawczyni
Iwona Kąkol

 Obyś w pełni przeżył każdy dzień swego życia.
May you live every day of your life.

Jonathan Swift