Wigilia świąt Bożego Narodzenia nie jest świętem, ale w polskiej obyczajowości i tradycji jest, począwszy od uroczystej kolacji, dniem obchodzonym świątecznie i powszechnie uważanym za najbardziej rodzinny dzień w roku.

Zgrana klasa również jest jak rodzina...

 

Ponieważ piątek 22.12.2017 poświęciliśmy na kolędowanie po buskich hotelach, nasza pierwsza Wigilia odbyła się w Restauracji Cynamonowa.

Miła atmosfera, wspólne rozmowy i humor...

W oczekiwaniu na pierogi sluchaliśmy kolęd i rozmawialiśmy o planach na Święta, Sylewstra i Nowy Rok.

Chwilka na rozkoszowanie różnymi typami kaw i deserów.

I po chwili oczekiwania Wigilijne pierożki..

 

   W Wigilię Bożego Narodzenia Gwiazda Pokoju drogę wskaże. Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń. Niechaj Aniołki z Panem Bogiem, jak Trzej Królowie z dary swymi, staną cicho za Twoim progiem, by spełnić to, co dotąd było snami. Ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie. Świąt magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie...