STOP NAŁOGOM!

W dniu 12 czerwca odbył się Turniej Profilaktyczny pod hasłem  "Stop Nałogom". W  turnieju uczestniczyli uczniowie wszystkich siedmiu klas pierwszych. Młodzież rywalizowała w 6 konkurencjach: 1. plakat, 2. wiedza, 3. przejście po linii w okularach zaburzających ostrość widzenia, 4. rzut w papierosa, 5. sprawdzanie pojemności płuc - nadmuchiwanie balonów, 6. scenka lub film. Na uwagę zasługuje duże zaangażowanie wszystkich klas w przygotowanie do turnieju i gorący doping swoim kolegom i koleżankom biorącym udział w poszczególnych konkurencjach. Podczas zmagań pierwszoklasistów panowała wesoła, przyjemna atmosfera o którą zadbała klasa IIe - zwycięzca ubiegłorocznego turnieju. Róznice punktowe w tegorocznej końcowej klasyfikacji klas były niewielkie. Ostatecznie najlepsza okazała się klasa IALO. Bardzo starannie przygotowaną imprezę profilaktyczną uświetnił występ grupy teatralnej "Niech się kręci" pt."Zło dobrem zwyciężaj", który został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność owacjami na stojąco.

Zdjęcia prezentujące przebieg turnieju

  

 Prowadzące turniej: Agnieszka i Malwina z kl.IIe                Uroczyste rozpoczęcie turnieju przez pana dyrektora

  

           Jury konkursu                                                                           Konkurencja - prezentacja plakatów

  

                  Publiczność z uwagą śledzi zmagania swoich koleżanek i kolegów z klasy.

  

 Przedstawiciele klas odpowiadają na wylosowane pytania        Przejście w okularach zaburzających ostrość widzenia

  

                             Konkurencja w okularach okazała się dla niektórych uczestników bardzo trudna.

  

                            Badamy wydolność płuc. Nadmuchujemy balon do momentu az pęknie.

  

                                                           Scenki w wykonaniu poszczególnych klas

  

                                            Uczniowie doskonale ułożyli scenki  i  świetnie je odegrali.

  

 Ogłoszenie wyników turnieju                                                           Wręczenie dyplomów

  

         1 miejsce zajęła klasa IALO                                                Występ grupy teatralnej "Niech się kręci"

  

 Wspaniały występ uczniów klasy IIA LO  "Zło dobrem zwyciężaj", który przygotowali pod czujnym okiem opiekuna grupy pani Justyny Szumilas.

                               Występ bardzo podobał się publiczności - owacja na stojąco